Kunda Rullimaraton 2012 info

Kunda Rullimaraton toimub 29. juulil 2012 Kundas.

Võistlustrass: Liikluseks suletud Kunda Põdruse tee Kunda poolsest otsast (Toolse rist) kuni Essu bussipeatuseni. 10,5 km pikkune lõik, mida maratonläbib 2x edasi – tahasi ja poolmaraton ning suusarull 1x edasi – tagasi.Osavõtjad on kohustatud täitma liikluseeskirju võistluspiirkonnas, juhinduma liiklusmärkidest ja liikluskorraldajate märguannetest ning täitma käesoleva juhendi nõudeid.

Võistlusdistantsid:
PISIRULL: kuni 500 m.
POP Lastesõit: 1,5 km.
IIZI skate: 20 km, ühistart
Rulluisumaraton: 42 km, ühisstart
Suusarull: 20 km, ühisstart. Suusarulli distantsil on rullsuuskade klass vaba. Rullsuuskade ratta läbimõõt võib max. olla 100mm. Rullsuusa distantsi sõiduviis on vaba. Liikuda võib nii uisu- kui klassikalises tehnikas. Eraldi arvestust sõidutehnikast lähtuvalt ei peeta. Soovitatav on kasutada vabatehnika rullsuuski, mis on enamlevinud tootjate poolt tunnustatud.
Ratastooliralli: 1,5 km, ühisstart. Ratastooliralli distantsidel on lubatud sõita aktiivratastoolidega, millel ei tohi olla erikohandusi.

09:30 Võistluskeskus avatud, numbrite väljastamine ja kohapealne registreerimine
11:00 PISIRULL 500 m
11:10 POP Lastesõit 1,5 km
11:15 Ratastoolisõit 1,5 km
12:00 Rulluisumaraton 42 km
12:02 Rulluisumaratoni Naiste start
12:05 IIZI skate 20 km
12:15 Suusarull 20 km

EMT Rullituur näitab Kunda Rulluisumaratoni otsepildis

Tänu EMT 4G ülikiirele, üle eesti levivale, internetiühendusele ja live streamingu tehniliste võimaluste ühildamisele on Kunda Rulluisumaratonist kavas otseülekanne ja nähtav on see pühapäeval 29. juulil algusega kell 12.00.

Kaamera sõidab pool distantsi kaasa esigrupiga, kus on hea võimalus näha tipptasemel kiirrulluisutamist ja maratoni heitlust Eesti ja pea 10. riigist kohale tulnud tippsõitjate vahel. Eriti pingeliseks ja põnevaks teeb sõidu Eesti Meistrivõistluste pidamine Kunda Rulluisumaratoni raames. Väikese ajanihkega on maratoonareid rajal jälitamas ka noored rulluisutajad, kes on püüdmas Eesti Meistritiitleid poolmaratonis. Kõige lõpuks stardivad rajale ka suusarullijad,kellest tuntuimaks Eesti
sprindikoondislane Timo Simonlatser.

Kunda rulluisumaratonil stardib kokku üle neljasaja osaleja.

LIVE pilti näeb siit:

või aadressilt www.rulliklubi.ee

Jäta vastus

Your email address will not be published. Required fields are marked *